Starší příspěvky:28.1.11    "Neber peklo, hraj!" vrací úder

NPHback Více než roční přestávka od posledního představení Neber peklo, hraj! způsobila mezi členy osazenstva takové celoorganismové třasy, nervová hroucení a noční-oční tiky, že nezbylo než svolat celou NPH-smečku a alespoň po třikráte si loňský a předloňský rok zopakovat. (Btw. kdo dnes ještě vzdechne na oSADstvo, které tehdy spolu harcovalo?) Předběžně domluvené termíny představení jsou 1.4. a 6.5.2011 divadlo Dialog, Plzeň a 12.5.2011 divadlo Kampa, Praha. P.B. s Vámi..

31.12.10    pf220001111 deSAD

pf2011 Mnoho krásných zážitků v roce 220001111.. nejen na pánských záchodcích U Mrože .. přeje deSAD&Koudel gang....


17.12.10    Expressní Mroží Obrázky

Rose's sisters Expressní dávka černobílých obrázků ze včerejšího Mrože dorazila od Honzy Kadlece téměř zároveň s dnešním probuzením některých včerejších dovádivých after-partistů a -partistek. (Zvukař P.P. předpokládáme spal ještě dlouho poté ;-) Více ku náhledu na SADorajčetím úložišti. Krom obvyklých poděků bychom tentokráte rádi zejména uvelebili naši dvorní vlasočešku a mejkapuci tetu Katku. Díky nastotisíckrát, a zdravíme do Pohádkového studia.

15.12.10    Vzpomínkové fotky

BW V předvečer Nového Concerrta (zítra 16.12.2010 20:00 U Mrože), dorazilo "expresním" kurýrem z Prahy několik fotek ze Starého Concerrta aka Black and White (27.5.2010 Anděl). Fotky zatím v omezeném množství k náhledu na fejsbůku, již brzy snad samostatná galérka na SADskym Rajskym. Jinak, kdo to ještě neví, tak zítra během produkce U Mrože nekuřárna. Kdo chce popotahovat vlažné dýmy, teple se oblečte, bude se běhat ven..;-)

11.12.10    Speciální Mroží Bonus

Mroz Nejsme si jisti, zdali si všichni nahližitelé tohoto média uvědomují, v jak převratné době to dnes žijeme, avšak poté, co i nejvyšší místa Vatikánu (PapaRatzi) poprvé veřejně připustila použití kondomu, nemůže zůstat stranou ani náš SADoKoudelí gang. Proto každý návštěvník čtvrtečního koncertu U Mrože, který se u vstupu prokáže prezervativem nasazeným na hlavě (bližší podmínky použití zatím papežský stolec tají), dostává automaticky deSAD welcome-drink zdarma. Jinak vstupné tentokráte předvánočně zcela dobrovolné.

4.12.10    Předvánoční SAD&Koudel U Mrože

Mroz Tradiční předvánoční Concerrto deSAD y daKoudel se letos poprvé koná v občerstvovačně-kulturním stánku U Mrože (Barrandova 7, Plzeň), a to ve čtvrtek 16. prosimce 2010 od 20:00:00,6.
Der Kleine už si brousí zuby i jiné své vyvinuté partie, koudelí kapelmajster Mr.Dan už se těší na Mr.Ože, a tak není třeba váhat s návštěvou. Plakátek k polaskání hýr. Další průběžné info z příprav na fejzbůku deSAD.

19.9.10    Péčko bez přívlastků

Pecko V drobné reminiscenci na letošní letní vystoupení na Mighty Soundsech sebírá konečně deSAD PUBlišin odvahu a PUBlikuje ve své webištní sekci texty původní jednoaktovku "Péčko", ať už je to cokoliv. Premiéra tohoto mikrokusu se udála 1. listopádu 2007 v karlínském Spektrumu v rámci přectavení "Nehledal mě někdo..?". Ve veřejný plen deSAD jej původně donesl kolego Ingus a jen zasvěcení vědí, že předobrazem mu byl tajemný Pan Pláštěnka z dovádivě spřízněného Divadla JAS.

12.7.10    SAD na Mighty Sounds

MS2010 SAD hlásí svoji účast na MS 2010 v Jihočeské republice aneb "deSAD ganga" opět po dvou letech na Mighty Sounds. Přijďte podpořit představení "Schlechte Péčko" v sobotu 17.7.2010 od 15:00 na Bandzone stage. Program festivalu Mighty Sounds zde. Lokalizace letiště Čápův dvůr, kde se festival konanuje, hentu.

8.6.10    Fotky z B&W Concerrta!!

BlackWhite SAD'n'Koudel ganga děkuje všem divákům v Anjelovi, moc sme si to užíli, supa pypl.. Něco málo fotek zatím na fejzbůku deSAD.. Další aktualizace tohoto webiště již brzy..

19.5.10    Black&White Concerrto!! Anděl

BlackWhite Tradiční útulna Anděl café v Plzni přivítá již příští čtvrtinec (27.5.2010) deSAD y daKoudel gangobandu, thentokráte ve stylu "blekenvajt" (anglicky čti: blackandwhite). Tradiční Concerrto!! startuje o časové hodnotě 2030 very speciální host: P.O.City (funk-rock, Praha). Akuální černobíloplaccato zde.


29.4.10    Fotky de SAD&Koudel Sšaporůš

ChapRouge Thnx všem veselým tanečníkům v předvčerejším Chapeau Rouge v Práglu. Bylo moc fajn. Ještě teď mnohé členy deSAD bolí za krkem. Asi nezbyde, než si pořídit vlastní Kosmodisk. Detailní info případně zájemcům poskytne Romek Vulovič Rommstein. Několik momentek od tanečního m(i/on)stra Jirky v tradiční zeleninové SADogallery.

16.4.10    SAD&Koudel Fšaporůš!

ChapRouge Pražský koncert v nejhlubším patře klubíku Chapeau Rouge se kvapem blíží (užodúterkazatejden), a tak je již možná na čase, aby divadlo SAD a komorní kapela Koudel maličko připrozradili plánovaný repertoir, stylově veskrze noir. A není třeba příliš důvtipu, aby člověk pochopil, že když se řekne "původní beef-box ", řekne se hned tím samým slovem "návrat Lu a Zu deSAD na prkna, která znamenají SAD". A tak tedy i když si Ťapku připonecháme asi až pro Andělskou jízdu, a podzim je ještě daleko, jesenač těšit.. (SnK v Práglu ve složení: Lu, Zu, Witaminka, Ingus, Venca Fox, Dan, Romek, Martin, Ládín, Z*). Startare ve vosum, Jakubská 2 - kousek od Starého máku..jo a P.O. nás hrajou P.O.City (funk-rock, Praha).

30.3.10    SAD v klipu kapely Drtimosaz

Drtimosaz Část deSAD gangy, jmenovitě Zu a Zy deSAD (vulgo "ZZ" Top), vystupují v novém klipu punk-undergroundové kapely Drtimosaz. Premiérová promítačka proběhla během koncertu v sobotu 27.2.2010 U Mrože, a to včetně naživlého vystoupení. Závěr akce nePUBlikovatelný. Další účast je plánována na samotný křest 16.4.2010 Pod kopcem v Božkově. Jinak s ohledem na radostné navrácení Lu a Zu deSAD z dalekých dálav, možno se na tyto naše navrátilkyně těšit v dostatečné míře rámci plánovaných koncertů 27.4. v Práglu a 27.5. v Plzni.

16.3.10    Peklo odešlo, Krvik přichází

KrvikTotr Dnes naposled díky všemu diváčestvu za dlouhodobou podporu při našom uváděňoní N.P.H. Zamáčkněme však slzy do podpaží, jedeme dále.. Jménem Eminem deSAD gangy (zejména pak kolego Inguse) si dovolujeme doporučit nadcházející przedstawení našich kolegů a četných spolustolovníků zo sóboru Krvik Totr, kteří v sobotu 27.3.2010 uvedou v dD svou novou hru "Svázaná". Lupeny případně tradičně. A jestliže si 27. zaškrtáváte v díáříčku březnově, možno tak činiti též dubnově ba i květnově, neboť se již plánuje SADoKoudelí koncertní šňůra na trase Prágl (27.4.) - Plznička (27.5.). Tedy tak.

7.3.10    DerNierra N.P.H. je skutečně da

Ingus Nemá cenu chodit kolem horké kaše, když brod je ještě daleko, a kdo chce kam, tomu se zelení, nicméně kdo ještě nezhlédl przedstawení "Neber peklo, hraj!" alespoň 5x, má poslední příležitost příští pátek 12. březince 2010 v tradičním Dialogu. Poslední lístky na světě v životě možno zamluvit přes Plzňo-vstupenku, neboť přes DerNierru ani vlak nejede...afterparty v CC.25.2.10    DeSAD membrz punkově

Drtimosaz Zu a Zy deSAD (vulgo "ZZ" Top) vystupují v novém klipu punk-undergroundové kapely Drtimosaz. Premiérová promítačka bude během koncertu tuto sobotu (27.2.2010) U Mrože (nově Barrandova 7 - u Edenu). Kdo chce zároveň vidět Zu deSAD a Honzu Koudelku naživo vystupovat se zasloužilými punkovými klasiky, neměl by si nechat sobotní koncert Drtimosaze ujít... to zas bude vostuda :-o). Zatím k nahlédnutí jen starší klip "Beránek".


23.2.10    Zákulisní obrazivo z Čertovky

ObrČertovka Další dávka nahližitelného obraziva tentokráte zachyceného duhovkou Honzy Koudelky ponechává nahlédnouti nejen na přípravy a zkoušku prago-čertovského predstavljénija, ale též zákulisně za kulisy do zákulisí. Viz. nová položka v sekcišti Wobrázky. Fotky přímo ze spektáklu již dříve avizovány na stránkách Čertovky. Jo, a již je možno umlouvati lupeniště na Der Nierru 12.3.2010, tradiczně přes plzeňskou vstupenku.13.2.10    První "Svaté" obrázky z Čertovky

ObrČertovka Díky panu Svatému, anžto nadšenému provozovateli divadla Čertovka, za promptní nafocení a zveřejnění prvních "Svatých" obrázků deSAD ever. Detailní prohližbu středečního představení možno činiti ve fotogalerii stránek Čertovky.11.2.10    A je to tady - Der Niera N.P.H.! :-(

DerNiera Předem díky všem suprovým včerejším včertovkovským divákům. Plnej dům v Praze to potěší, moc nás to bavilo... Pár obrázků dodáme v dohlednu. Bohužel se však již nutno chystat na rozlučku. Po "Der Kleine přichází" je tady "Der Niera" Neber peklo, hraj!. Na sobotu 13. března si proto nic nedomlouvejte, neboť v pátek 12.3.2010 je od 19:30 naplánováno asi na nějakou dobu poslední vystoupení deSAD...


27.1.10    Czertowka volá

depa hovězí Poslední detaily s pražským Divadlem Čertovka domluveny, anotace na przedstawení N.P.H. zařazeny do ofiko pablik programu. Jen pozor - uwaga - bacha, startare neobvykle od 20:nulanula. Vzhledem k tomu, že kapacita sálu je poměrně omezená (viz. virtuální prohlídka), doporučujeme rači (rap) zabukovat lupenivo předem přímo v Czertowce přes sekci Vstupenky (lísky dou zcela mimo deSAD vliv). Další info o představení Neber peklo, hraj! v podSADookně "O divadle".


16.1.10    Další příspěvky na zdejší webiště

depa hovězí V předvečer očekávání velkopražské premiéry "Neber peklo, hraj!" v Divadle Čertovka (10.2.2010) jsou přidávány pod kotel zdejšího webiště další příspěvky do sekce texty. A to nejen několik doplněných pissniček rodiny Koudelkovy a blízkého okolí, ale zejména pak první dějství dnes již vskutku historického SADo-kusu "depa hovězí.." :-o) Uvelebte se tedy ve svých kavalečcích a na svých SAD-ačkách a pojďte s námi zavzpomínat... Více zde.


31.12.09    PFFFFFFFFF deSAD 2010

PF2010 DeSAD y daKoudel ganga děkuje všem svým příznivcům za nebývalou (i bývalou) přízeň v roce 2009 a přeje každýmu na světě v životě hapyňůjýr dvacedese... PF2010..

27.12.09    Der Kleinus Pictus vol. 2

AndělJana Několik dalších tentokráte převážně bleskoidních fotek z koncertissima "Der Kleine.." mejdbaj Jana zařazeno do sekcione Los Wobraskos.

20.12.09    Concerrto "Der Kleine" v obrazech

AndělTráva První dávka pitoreskních picturesků dorazila tradičně od našeho dvorního fotografa Honzy Trávy, který po letech po našem boku vyrostl až ke karakoramským výšinám ;-). Nové fotky včetné samotného "Der Kleine" v sekci Wobrázky.
14.12.09    Důležité upozornění - světlo s sebou!

Světlo Prosíme všechny případné návštěvníky El Concerrta "Der Kleine přichází", aby se pokud možno dostavili vyzbrojeni ELEKTRICKÝM zdrojem světla (čelovka, baterka, různé svítící předměty, rohy, tyče apod..). Jedná se o součást jednoho z připravovaných ca. 47 happeningů deSAD ;-), odměna za spolupráci v Andělovi hned u vstupu aneb "Co se urodilo v SADu".. Jinak v neposlední řadě po dnešní generálce nutno připomenout a zdůraznit, že pl-ženskou premiéru si ve středu odbude náš nový saxofonista Venca Fox Bouše (už s námi hrál na koncertě v Olbrejmu). Ctěné diváčestvo se dále může těšit na 3 nové "skorovánoční" písně (2 předělávky ultrastarých SADařských kusů), plus jeden zubrusu nový song na Ingusem dotlačený text..no pane jo ..


11.12.09    Zvláštní host středečního koncertu

Filtr Zvláštním a speciálním hostem středečního El Concerrta "Der Kleine přichází" bude unikátní duo pražských písničkářů "SPODP aneb Sdružení pro obnovu dramatické písně Filtr". Tito naši letití přátelé a spolustolovníci odkojeni divadelním souborem Krvik Totr přinášejí originální příspěvek ku připravovanému max.-X-mas představení, neboli cituli: "slibuji ti tři plus jedna jenom pro nás dva.." resp. "řekla bys mi kvoč...". Další info ve středu v Andělovi popř. na stránkách SPODP Filtr.


5.12.09    "Der Kleine přichází!"

DerKleine "Neber peklo, hraj!" včera svou šestou rap-rýzou pro letošek slovutně dohrálo, a to včetně následné after partičky v Caffe Emily. Jen avizovaný DJ Zyggy Pop se alespoň touto cestou omlouvá za absenci svých setů, ale přes autorádio to fakt nedá ;-)
"Dost však minulosti, pojďme ku žhavé přítomnosti", neboť už za necelých 14 dnů čeká Anděl Café Music Bar předvánoční megakoncert divadla SAD a komorní kapely Koudel "Der Kleine přichází". Detail plakátu k nazírání tady, další info již brzy..


21.11.09    Letos poslední představení

Helča Včerejší rap-rýza "Neber peklo, hraj!" v Dialógu (opět díky všem divákům za podporu a závěrečné poplesky..;-) byla donem Vito tajně zaznamenána na blíže neurčené obrazonosné médium. Není tedy vyloučeno, že se ukázky z této autorské hry objeví v dohledné době i v tomto právě nahlíženém virtuálním světě. Pokud však i přesto toužíte zhlédnout divadelní život deSAD v jeho nahoblečenosti, nastane zřejmě na nějaký čas poslední příležitost a sice v pátek 4. prosince, opět v divadle Dialog, kdy se zde koná dosud poslední známá rap-rýza N.P.H. Vstupenivo možno jako tradičně bukovat přes plzeňskou vstupenku, nezapomeňte si, plýz, buknuté lístky i včas vyzvednout (byly s tím posledně maličko zmatky..). Pokud chcete být informováni o dění deSAD y daKoudel gangu jaxi mimoděk, nabízíme pekelně a božsky výhodnou příležitost stát se "fanouškem" S'n'K na fejzbůku ;-)


8.11.09    SAD'n'Koudel na fejzbůku

fb Inu ano, je tomu věru tak. Profilově vyprofilovaný profi profil deSAD y daKoudel zdobí již asi 3 dny prostor celosvětové knihotváře. Pokud se chcete případně přišpendlit a být informováni o novinkách o divadle SAD popř. koncertech k.k. Koudel, možno svou tvář zabookovat jako fanoušek (popř. jaroušek) přímo na fejzbůku. Jinak lístkovné na nejbližší představení N.P.H. (20.11.09) v předprodeji k dispozici zde.


25.10.09    Z Olbramovské pařby zpátky do divadla

Olbramov Gigasuperdíky všem organizátorům a návštěvníkům sobotního Olbramova. Jen málokde mimo této mýtické obce je již při zvukové zkoušce plný parket a z pařících japonských rodin včetně překladate Pepáše odstřikuje pot ušima ;-). Kéž by se podobné akce množily jak sazenice ořechů v japonských horách.. Kdo nebyl, nepochopí, kdo byl, užíval.. Ovšem zpět do černých divadelních výkrytů, neboť již byl spuštěn předprodej na listopadové "Neber peklo, hraj!" (20.11.2009). V neposlední řadě možno zvěstovat zprovoznění poslední dosud nefunkční záložkovny "texty" (k pozření, potahání i k výprintu..). Celé webové strániště je však přesto ještě stále ve výSADbě a bude průběžně doplňováno.


18.10.09    Novinky na této webSAjDtně

Olbramov Částečně zprovozněna další záložkovna "O divadle", do sekce "ke stažení" dodány tiskové materiály z "Neber peklo, hraj!" plus upravena grafika. A ještě jedno aktuální info: případný autobus směr Olbramov (do Černošína) jede 24.10. z Plzně (CAN) 15:20..


17.10.09    Premiéra nového složení v Olbramově

saxofon Čtvrteční letmá zkouška se zbrusu novým saxofonistou daKoudel naznačila, že SAD&Koudel family se opět rozrůstá o jednoho platného člena. Ostatně ruku na srdce, kolik z Vás nahližitelů této webSAjDtny umí opravdu věrohodně napodobit parník. Uměleckou supervizi obstaral ve svém megabytu známý kulturní teoretik, literát a hudebník Ingus "Magor" Vydrous, odměnou nám tak bylo jen pochvalné podvousné mručení.. Pokud se s touto saxofonistickou novinkou chcete neformálně seznámit, zveme ctěné návštěvníky příští středu od 18:00 do Lišinovo garáže ku polo-veřejné zkoušce (Lišin přislíbil i nějaké to občerstvení;-), pokud se chcete seznámit oficiálně, tak 24. října 20:00 v Olbramově. Do sekce "ke stažení" aktuálně přidány čerstvé Star-Treky z "Neber peklo, hraj!", asic Hip Hop Viktora Lůzra a refrajn kuchaře Kuchaře ve formě "zvon není do mobilu".


11.10.09    Zákulisní "N.P.H.!"

NPHZákulí DeSADa ganga děkuje všem šťastným obsaditelům pátečních sedaček za činění deSADa ganga oučinkovníků šťastnými a jako zvláštní bonus připojujeme několik netradiční kvalityprostých mobiloidních "fotek" činěných zákulisoidním způsobem přímo během przedstavení či při připomínkující zkoušce za zavřenými dveřmi těsně před. Ony výplody honzokoudelkovské čočky zde. Příští "Neber peklo, hraj!" v pátek 20. listopadu, předtím však ještě koncertík SAD&Koudel skwadry v sobotu 24. října v tradičním Olbrejmu. Zájezdy rodičů a přátel vítány..


8.10.09    Travní "f emily"

EmilyTráva Dosud chybějící dávka obskurních vyzobrazenin dorazila včerejšího dne ze stávkující notové knihy našeho letitého dvorního fotografa Trávy. Jako vždy se však vyplatilo vyčkat, ostatně které z věhlasných divadel se může chlubit, že má za obrazového zachycovače čerstvého šťastného dosažitele osmitisícovky? Nové fotky v sekci Wobrázky, více o Trávovo expedici na www.gasherbrum.cz.


7.10.09    Kolego Ingus v tlači

Ingus Urauthor právě uváděného kusu N.P.H. Ingus vulgo "Radek" Vydra na svůj oslavný dokument na ČT2 sice ještě stále čeká, již se však zřejmě rozjíždějí první klapky. Jejich předzvěstí budiž dnešního dne zveřejněný lichotivý medailonek v Plzeňském Deníku. Upozorňujeme však laskavé čtenáře, že je-li novinami ku shlédnutí doporučováno páteční představení, je právě v tento moment k dispozici poslední 1 (slovy: jedna) volná vstupenka. Předprodej zde, článek o Ingusovi v sekci pres & tlač.


29.9.09    Zbytek OBR-ů z "Koudel f emily"

Emily A je tu zbytek obrazové dokumentace z již dávno historií pohlceného concerrrta "f emily". Naposledy se tedy možno polaskat s hercem desetiletí Robérem, černošskými sboristkami či rozvernými diváky (podrobnosti k náhledu tady ), a jiže je třebati hleděti vstříce dalšímu spektáklu Neberpeklohrajskému, a to včíl konkrétně "zhruba někdy kolem čtrnáctýho" tj. 9. října v Dialogu. Případné lupenivo ku objednávce tunivo.25.9.09    "Koudel f emily" - fotky od Marťase

Emily Prvních část fotek z "Koudel f emily" nám dnes dorazila od známého fotografického mága Marťase, a to včetně obrazových detailů "zasahujících" přílušníků, ladné šansoniérky, osvícených ogarů, či obnažujících se diváků. Detaily zde.

24.9.09    Zkušebně spuštěna tato nová webová SAjDtna

Web Přepište dějiny!!! Viva el dobrodrů de la familie SADsteau! Událost srovnatelná snad jen s neposkvrněným početím Billa Gejce či kliknutím prvního uživatele do okénka gůglu nastává právě dnešního dne. DeSAD y daKoudel gang si zakoupil tuto webou SAjDtnu za účelem...prostě jen tak.. a tak další novinky o životě a mrzkém přežívání divadla a kapely budou zveřejňovány právě zde. Na stránkách se stále intenzivně pracuje (s vydatnou pomocí maďarského veltlínu), prosíme tedy alespoň zpočátku o zdvořilou schovávavost.


13.9.09    Der Kleine macht es to higher level

Polish SAD & Koudel gang postoupil v rámci středečního "f emily" koncertu do dalšího levelu, když veřejnou produkci přišli v rámci právě probíhající voničky melodií (Ježíšek, Der Kleine Jesus Christ) ukončit uniformovaní příslušníci policie. Nutno ku cti podotknout, že se vše obešlo bez policejních antonů a vodních děl a závěrečná Hymna všech hymen a Eskymácké reggae pouze zpříjemnili pobyt strážců pořádku dohlížejících na řádný chod baru. Díky ještě jednou všem přiševším za tvorbu příjemné atmosféry a těšíme se na brzké setkání, snad již bez účasti silovýh složek, v pátek 9.10.09 v divadle Dialog při repríze Neber peklo, hraj!


3.9.09    S'N'K suportare Pilsenae

Plakát f emily Právě připravované projecto S'N'K „Koudel f emily“ otevřeně a bez skrupulí podporuje Plzeň jako kandidáta na titul hlavní nejkulturnější evropské město na světě. Dnešní jenerální zkouška v Lišinově Garáži byla horoucím důkazem, že v Plsni kultůra přímo kypí ne-li ba až vře. Prosíme proto ctěné posluchačné navštěvovatele, aby k produkci přišli tentokráte zavčasu z důvodu časového omezení večerních promenádních koncertů v Caffe Emily. V případě nepřízně počasí předem technicky hlásíme operativně-taktický přesun produkce do Garáže. Pilsensky upravené placcato hentu.


27.8.09    Plakát "Koudel f emily" zplozen

Plakát f emily Další do série po čertech concerrtovských plakátů se dočkal svého uplození v potu tváře (a nejen jí) letošních srpnově horkých dnů. Zkoušky deSAD y daKoudel gangu nabírají obrátek, resp. zatím jeden vrut, snad tedy klapne ještě alespoň jedno pootočení. Již teď však můžeme vzhlížet vstříc nové tváři dočasně zastupující právě povivší sestru Verundu (sláávaaa Justince Julince Jakoubkové!, která bude ve škole zkoušená těsně před Komorní Kapelou Koudel). Tváře nová zována donaKlára, detailík plakátíku zde. Pozn.: Přiložený posteroidní obrázek možno volně vytisknouti a vyzdobit si s ním svůj dětský pokojíček či staromládeneckou zahulenou ubikaci.


zobrazit starší verzi webových stránek

Připravujeme pro Vás (...teda hlavně pro nás...):


aktuální info:
viz. hlavní stránka www.divadlosad.cz

Divadlo SAD & k.k. Koudel
fb> Račí rap - klipík:
> Le Mýžď - vídeo:
další naše videa a mp3

Publicazzione actualido: Ďáblova hosteska
možno objednat na ingus @ post.cz
Ďáblova hosteska